انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی

انجمن علمی - دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا

انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی

انجمن علمی - دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا

انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی

Knowledge and Information Science

انعکاس فعالیت های انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی دانشجویان دانشگاه الزهرا

۴ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

  سومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات

  

   سومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات در تاریخ 14 و 15 آبان ماه 1396 برگزار گردید. در این کنگره  اعضاء هیات علمی ، دانشجویان و دانش آموختگان گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا(س) حضور فعال، بسیار موثر و چشم گیری داشتند.

برای مطالعه ی گزارش کامل و دیدن عکس های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۷ آبان ۹۶ ، ۲۲:۲۷
ملیکا خرم شکوه

 

در تاریخ 16 آبان ماه 1396  از ساعت 12:30 الی 13:30 جلسه ای با حضور شورای مرکزی انجمن علمی- دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا(س) و اعضای جدید انجمن که موفق به کسب حداکثر آراء در انتخابات انجمن شدند، در کارگاه کتاب دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی برگزار گردید. در این جلسه مسئول کمیته ها مشخص شد. به تمامی پذیرفته شدگان در انجمن تبریک عرض می کنیم و امیدواریم که هر یک از اعضاء جدید با تلاش و پشتکار خود بتوانند در انجام وظایف خویش به بهترین نحو ممکن عمل نمایند.

اسامی پذیرفته شدگان به همراه سمت مربوطه به شرح ذیل می باشد:

 

دبیراصلی: الناز سرخیل

دبیر آموزش و نائب دبیر: فاطمه فروغی

دبیر پژوهش: زهرا عالمی مهر

دبیر روابط عمومی: فهیمه علی عسگری

دبیر مستندسازی و وبلاگ: عارفه مهدوی

عضو علی البدل: فرانک عباس زاده

 

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۶ آبان ۹۶ ، ۲۲:۰۲
ملیکا خرم شکوه


   درتاریخ 9 آبان ماه 1396 گروهی از دانشجویان کارشناسی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا (س) به همراه سرکار خانم دکتر نجمه سالمی، مدرس دانشگاه الزهرا(س)، از کتابخانه ی عمومی حسنیه ی ارشاد بازدید نمودند. کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد همگام با کتابخانه های سراسر جهان، هفته بازی را از تاریخ 96/8/6 الی 96/8/11 برگزار نمود.

   دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) در این بازدید با بازی های فکری و چند نفره در کتابخانه آشنا شدند و به چند گروه تقسیم شده و هر گروه به انجام یک بازی فکری پرداختند. هدف از شرکت در هفته بازی کتابخانه حسنیه ارشاد، آشنایی با کارکرد های مختلف یک کتابخانه بود و اینکه بازی می تواند یک منبع کتابخانه ای محسوب گردد و کتابخانه ها باید برای این بازی ها بودجه ی لازم را تعریف کنند. لذا مسائلی از جمله نیازسنجی، گزینش، سازماندهی و اشاعه ی بازی ها باید مورد بررسی قرار گیرد. این بازی ها در وهله ی اول باعث جذب شهروندان به کتابخانه ها و سپس تقویت مهارت های حسی و حرکتی، پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان، تقویت هوش  و .... می شوند.

برای دیدن عکس های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۳ آبان ۹۶ ، ۲۰:۱۲
ملیکا خرم شکوه
انتخابات انجمن علمی - دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی

انتخابات انجمن علمی- دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا(س) در تاریخ اول و دوم آبان ماه 1396، توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با همکاری دبیران انجمن در میان استقبال پرشور دانشجویان دانشکده ی علوم تربیتی و روان شناسی از ساعت 10 الی 13 برگزار گردید. در این انتخابات 11 نفر برای پیوستن به شورای مرکزی کاندید شدند، حدود 50 نفر شرکت نموده و رای دادند و 6 نفر نیز برای فعالیت در انجمن به عنوان عضو عادی، ثبت نام نمودند. پس از شمارش آراء اسامی اعضای جدید شورای مرکزی انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی اعلام خواهد شد و در طی یک جلسه با حضور دبیران فعلی انجمن و اعضای جدید شورای مرکزی و با رای گیری، دبیر اصلی و مسئول کمیته ها مشخص گردیده و صورت جلسه آن ثبت و اعلام خواهد شد.

برای دیدن عکس های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۰ آبان ۹۶ ، ۰۱:۱۳
ملیکا خرم شکوه